Loe edasi
Tartu Kunstimuuseum DOKUMENDIREGISTER   IN ENGLISH 
Avaleht Ajalugu Näitused Üritused Haridus Trükised Kogud Kontakt Virtuaalnäitus
Ado Vabbe 'Arlekiin', akvarell 1924
Lasteaiale ja algkoolile
Põhikoolile
Gümnaasiumile
Kunstikoolidele
Kunstiklubi
Näitused TKMi Viltuses majas
Tartu, Raekoja plats 18
Telefon: 744 1080
744 1920
kunstiteadlane
Filmid Eesti kunstist
Hea võimalus huvilistele — kunsti, kunstiajaloo, kultuuri alal õppijad jt. — saada Eesti kunstnike kohta lisateadmisi läbi emotsionaalsete portreefilmide. Seansi toimumiseks on vajalik huvipakkuv film alltoodud nimekirjast välja valida ja vähemalt kaheksaliikmeline grupp eelnevalt registreerida. Täpsemat teavet filmide kohta saab telefonil 7441080 (Reeli Kõiv).


PEALKIRI / PIKKUS

Adamson-Eric / 49.22
Annus, Siim-Tanel / 10.12
Arrak, Jüri / 10.08, 44.45
Arro, Jaak / 24.52, 10.15
Bach, Aino ja Liimand, Kaarel / 44.50
Burman, Paul / 18.45
Eesti esimesed skulptorid / 27.26
Episoode Tartu kunstnikest ja kunstielust / 43.07
Haamer, Eerik / 30.09
Hallek, Enno / 22.52
Juurak, Anu / 10.10
Kaasik, Kristiina / 28.30
Kallis, Oskar / 20.00
Karmin, Mati / 27.10
Kasemaa, Andrus / 29.06
Kask, Jüri / 9.58
Keerend, Avo / 10.10
Keskküla, Ando / 29.45
Kits, Elmar / 29.15
Kongo, Alfred / 24.15
Kokamägi, Epp-Maria / 10.13, 24.41
Koort, Jaan / 29.30
Kuldsed kuuekümnendad Eesti kunstis / 40.00
Kurismaa, Kaarel / 10.00, 14.33
Kuulbusch, Aimee / 27.00
Köler, Johan / 29.00
Laikmaa, Ants / 38.03, 28.30
Lapin, Leonhard / 10.00
Leis, Malle / 20.32
Malin, Ilmar / 30.35
Maran, Olav / 29.12
Meel, Raul / 29.10
Mikof, Mare / 26.45
Milius künkal / 41.02
Mudist, Peeter / 38.03, 15.57, 29.51
Mutsu, Marju / 21.30
Mägi, Konrad / 29.23, 59.59
Männik, Maire / 26.00
Okas, Evald / 28.55
Okas, Jüri / 10.08
Ormisson, Villem / --
Pallas I / 42.32
Pallas II / 38.52
Palm, Jüri / 10.20
Parmasto, Anne / 10.56
Performace'id Eestis / 39.52
Pronksiaeg / 25.30
Põldroos, Enn / 21.00
Pääsuke, Tiit / 27.40
Raud, Kristjan / 28.28
Raudsepp, Juhan / 29.10
Reindorff, Günther / 29.21
Roode, Henn / 23.35
Runge, Sirje / 26.43
Rünga, Eduard / --
Sarapuu, Lembit / 31.35
Siib, Liina / 21.12
SOUP-69 / 26.14
Sooster, Ülo / --
Subbi, Olev / 34.30
Sündmus Harku / 75 40.05
Sürrealism eesti kunstis / 19.03
Tali, Andres / 10.10
Terri, Olga / 29.41
Tolts, Andres / 28.31, 30.00
Triik, Nikolai / 29.56
Tulving, Ruth / 23.02
Valter, Edgar / 28.30
Wiiralt, Eduard / --
Vint, Mare / 28.35
Vint, Tõnis / 10.11, 20.55
Õun, Ülo / 12.40


Kõikidele haridusprogrammidele palume eelnevalt registreeruda telefonil 7 441 080 (Reeli Kõiv) või aadressil: reeli_k@hotmail.com.
Töötubades on grupi maksimaalne suurus 15 inimest.
Kõigi haridusprogrammde maksumus on 15 EEK. Viimaseid toetab sel õppeaastal Erika ja Osvald Timmase Mälestusfond Kanadast.


Tagasi
majutab
offline.ee