Loe edasi
Tartu Kunstimuuseum DOKUMENDIREGISTER   IN ENGLISH 
Avaleht Ajalugu Näitused Üritused Haridus Trükised Kogud Kontakt Virtuaalnäitus
Kivisilla Pildigalerii
Inimesed
Selle vormi kaudu saab otse veebist Tartu Kunstimuuseumi kollektiiviga ühendust.

Sul on küsimusi, millele ei leia siit vastust? Kirjuta aga julgesti.
Nimi:
E-post:
Nimi Ametinimetus Telefon E-mail
Rael Artel Direktor 734 1050 rael@tartmus.ee
Mare Joonsalu Peavarahoidja/Maalikogu hoidja 734 1050 marejoonsalu@hotmail.com
Kadri Asmer Graafika- ja joonistuskogu hoidja 734 1053 kadri@tartmus.ee
Ahti Seppet Skulptuurikogu hoidja 734 1050 ahti@tartmus.ee
Peeter Talvistu Raamatukogu ja arhiivide hoidja 744 1920 talvistu@gmail.com
Ago Teedema Maalikonservaator 734 1050 ago@tartmus.ee
Nele Ambos Üldkonservaator-projektijuht 734 1050 nele@tartmus.ee
Tiiu Talvistu Kogude kuraator 734 1051 tiiu@tartmus.ee
Marika Agu Kaasaegse kunsti kuraator 744 1920 marika@tartmus.ee
Reeli Kõiv Hariduskeskuse juhataja 744 1080 reeli_k@hotmail.com
Sirje Vestmann Pearaamatupidaja 734 1052 sirje@tartmus.ee
Ruta Rannu Arendusjuht 734 1050 ruta@tartmus.ee
Peeter Kasema Majandusjuhataja 734 1050 peeter.kasema@tartmus.ee
Inese Viljumson Kassapidaja 744 1080 kassa@tartmus.ee
Silva Koorits Muuseumiteenindaja 744 1080  
Rete Leetna Muuseumiteenindaja 744 1080  
Reet Jumorin Muuseumiteenindaja 744 1080  
majutab
offline.ee